Маєте ідеї щодо логотипу акції? Розкажіть нам, ми втілимо найбільш вдалий варіант і повідомимо про ваше співавторство
Перші зареєстровані у WEB-колі отримають подарунок
  Усі надходження · Розділи · Архіви · Учасники · Пошук  

Веб-коло

"Портал українця" надає інформаційний простір доброчинцям
Веб-коло, Як воно є · Переглядів 18694 · Коментарів 2

Інтернет-ініціатива "Свій до свого по своє", започаткована "Порталом Українця" (www.vox.com.ua), нещодавно отримала свій подальший розвиток. Як і раніше, кожен учасник самостійно та на власний розсуд визначає ті чинники, які дозволять йому вступити до веб-кола. Але, відтепер, у реєстрі публікується повна інформація про учасників. Крім того, долучившись до ініціативи, учасники отримують можливість самостійно публікувати та редагувати власні матеріали, анонси, прес-релізи, новини, інформацію про акції, статті тощо.

Ініціатори цього проекту сподіваються таким чином розширити коло благодійників, доброчинців та просто свідомих громадян, що сприяють українству не вимагаючи зиску від держави. А також мають на меті створити більш сприятливі умови для поширення інформації про доброчинні заходи, та популяризації ідеї волонтерства та взаємодопомоги.

Нагадаємо, що веб-ініціативу "ССС" ("Свій ло свого по своє" - 3с.vox.com.ua) започатковано у березні цього року. Це, так зване, веб-коло та спільна доброчинна акція небайдужих українців які:
- створюють особливі умови для розвитку української держави, культури, бізнесового середовища, тощо;
- підтримують, спонсорують чи влаштовують суспільнокорисні заходи;
- надають знижку або додаткові пільгові умови українському споживачеві;
- створюють чи продають продукт із виразно національним забарвленням;
- приципово споживають українське: товари, послуги, музику, одяг, спосіб життя, тощо;
- протидіють антидержавному впливу — економічному, культурному, мовному, політичному, побутовому;
- іншим чином працюють на українство.

Ініціатори та автори проекту сповідують принцип — "Не питай, що держава зробила для тебе. Подумай, що ти зробив для держави?"

Веб-ініціатива «ССС», в першу чергу, спонукає до взаємодопомоги та сприянню українству, і не передбачає обов'язкового отримання зиску. Але дещо таки дає, як, наприклад:
- суспільна повага;
- відчуття причетності до державотворення;
- додаткові посилання на сайт учасника та підвищення індексу цитування;
- допомога в конкурентній боротьбі завдяки підтримці членів кола;
- візити потенційних клієнтів.

Крім того сайт пропонує публікації про історію розвитку руху самоінвестування, доброчинності та "економічного націоналізму" а також приклади втілення цього принципу у наші дні.

Оксана Кульчевич
· 17 червня 2006
Версія для друку
RSS комментарі до цієї публікації

#1 Микола Дмитренко · 27 травня 2007 - 22:06

Терор, корупція, рейдерство та багатопартійність,
як засоби управління державою в Україні та продовження геноциду українців.

Підстави для тверджень:

1. Відсутність в Україні чітко окресленої, прозорої, зрозумілої для переважної частини населення державної Програми розвитку на перспективу (Знаємо мету-знаємо шлях) та практичних, державних заходів на підтримку української культури, патріотичних, проукраїнських громадських об’єднань (основ державності).

2. Приховування обєктивно існуючих фактів наявності в Україні близько 8 млн росіян, 18 млн маргіналів та зневірених українців, які на привеликий жаль займають деструктивну позицію по відношенню до себе, України і не зацікавлені в її незалежності, являючись засобом для маніпуляції лукавими.

3. Очевидний вплив неписаних реально діючих правил на суспільне життя, наявність законів, підзаконних актів, які протирічать чинній Конституції України та інтересам народу, основою яких являється терор, корупція, рейдерство та баготопартійність, а двигуном – лукава безвідповідальність та безконтрольність чиновників. Тотальний вплив олігархів на владу, життєдіяльність яких законодавчо не прописана. Звідси видимість протиріч і хаосу в суспільстві.

4. Ліквідація в 1992 -1994рр єдино правильної для України ідеї масового руху за перебудову та створення 127-ми політичних партій, величезної кількості релігійних конфесій та течій, відсутність у них чітко окреслених. зрозумілих для переважної частини пересічних громадян України програм дій та зрозумілих ідеологій. Крім комуністів та соціалістів, які мають чітко виражену спільну антиукраїнську інтернаціональну програму, ідеологію та напрацьовану практику дій.
Доказом наведеного являється використання всіма учасниками ”виборчого процесу” -“слугами народу” підлої, лукавої, фальшивої, безвідповідальної, більшовицької ідеології (українською мовою - брехні) побудови комунізму(в сучасному варіанті - “боротьби” з корупцією та кризами, побудовою “незалежної” України та інш).
Чергова криза 2007-го року штучна і створена в черговий раз в інтересах олігархів. Інтерес для них очевидний – чим гірше, тим для краще.

5. Виявлення національно-патріотичних. здорових суспільних сил(солідну роботу в цьому плані виконав О.В.Лавринович на протязі близько 5-ти років на посаді керівника секретаріату Руху за перебудову) та подальшої їх нейтралізації, шляхом використання розпрацьованих головним, ведучим міністерством в Україні(та його тепер вже досвідченого керівника Міністра юстиції О.В.Лавриновича) методологічних, лукавих рейдерськіх схем в інтересах олігархів боротьби з інакомислячими та ліквідацією особливо “небезпечних” організацій, підприємств та трудових колективів, які патріотично зорієнтовані на розвиток державності і пропонують свої варіанти окреслення спільної державницької мети.
Офіційно зареєструвавши в 1995 році доброчинну громадську організацію Мінюст України неофіційно зробив все можливе для знищення життєдіяльності ГО КМСС “Світоч” та братів Дмитренків, на всю потужність використавши лукаву корупційно-рейдерську машину свого відомства. На сьогодняшній день основний свідок злочинів держслужбовців мій брат Григорій Дмитренко вже 3-й рік при невідомих обставинах зник. Знаходиться в офіційному розшуці. Але влада робить тільки видимість розшуку….
ГО КМСС “Світоч” має всі необхідні докази для порушення кримінальної справи проти Міністра юстиції О.В.Лавриновича(Гвинтика системи), достатніх даних, які вказують на наявність ознак злочину відповідно до вимог ст.94 КПК України та розяснень Пленуму Верховного суду України. Але хто її порушить….????

6. Повна відсутність засобів для розвитку в Україні здорових, суспільних ідей та програм. Лакмусовим папером, який наглядно демонструє на практиці наведені твердження являється життєдіяльність та спроба впроваджувати українську програму розвитку “Спільна дія” (Див. інформацію за адресою Голосу громадськості http://www.holos.org.ua/appeals/35747.html) громадської організації КМСС “Світоч” з моменту її реєстрації в 1995року Мінюстом України.

7. Повна відсутність механізму контролю народом дій влади та захисту від порушень прав пересічних громадян. Наглядний доказ наведеного - 3-х річний безуспішний досвід боротьби КМСС Світоч та братів Дмитренків з системною, упередженою, свавільною, лукавою бездіяльністю Солом”янського, Шевченківського, Печерського, Господарського, апеляційних та Верховного судів України. Активне приховування та сприяння беззаконню системи Генеральної прокуратури в інтересах олігархів.

Безуспішними залишились неодноразові офіційні зверння на проязі 3-х років за допомогою до Партій НАША Україна(як члена партії), БЛОКУ ТИМОШЕНКО,народної партії та Президента….

Ініціатор обєднання проукраїнських, патріотичних сил навколо спільної української Програми розвитку “Спільна дія”, жорстоко покараний владою за патріотичну діяльність
докази див за адресами: http://kpk.org.ua/2007/05/14/do_proukranskikh_patrotichnikh_sil.html ,

звернення доВлади України
http://www.sudukraine.net/sourse/index.php?option=com_content&;task=view&id=47&Itemid=69

Форум свобода про Геноцид
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_917.php

стаття в газеті Українське слово “ГРОМАДОЮ ОБУХ СТАЛИТЬ” №12 від 12 березня 2006р

Голова ГО КМСС“Світоч“ М.О.Дмитренко 27.05.07р

Відповідь

#1 Aрт-проектArt2live · 8 червня 2009 - 07:33

Проведення безкоштовних семінарів коучінгу для підвищення та розвитку творчого потенціалу www.art2live.webs.com

Відповідь

Додати коментар


ДО АКЦІЇ
ДОЛУЧИЛИСЯ


Додати...
Вас немає у реєстрі? Додайте свою інформацію тут

Юлія Смага - підтримай наше
Юлія Смага - юна співачка з українським корінням. Мрії, спогади, сердечні п... · Активність · Новини
Інститут Україніки
Сайт міжнародної громадської організації "Інститут Україніки". Ві... · Активність · Новини
Паперова сутінь
Персональний сайт Енді Ґардена. Мала проза і поезія. · Активність · Новини
Студентське братство імені Степана Бандери
Студентське братство імені Степана Бандери · Активність · Новини
Студентське братство імені Степана Бандери
Учасниками братства є молодь, яка намагається побудувати вільну і незалежну... · Активність · Новини
Telehvon.org.ua
Осередок україномовного програмного забезпечення для мобільних пристроїв · Активність · Новини
Рінгтони українською
Оскільки тепер мій телефон набув можливості повідомляти мене про події не т... · Активність · Новини
ЮР.ЖУРНАЛ про нотаріат і довкола нього…
онлайн журнал про нотаріат і довкола нього… для помічників нотаріуса. Безко... · Активність · Новини
Гурт "ТАРТАК" неОфіційний сайт
неОфіційний сайт гурту · Активність · Новини
Українські фільми
Даний сайт містить фільми, класиків і сучасників, визнаних майстрів камери ... · Активність · Новини

Усі учасники...


« Січень 2008
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031