17 червня 2006
"Портал українця" надає інформаційний простір доброчинцям
Інтернет-ініціатива "Свій до свого по своє" ( http://3c.vox.com.ua/ ), започаткована "Порталом Українця" (www.vox.com.ua), нещодавно отримала свій подальший розвиток. Як і раніше, кожен учасник самостійно та на власний розсуд визначає ті чинники, які дозволять йому вступити до веб-кола. Але, відтепер, у реєстрі публікується повна інформація про учасників. Крім того, долучившись до ініціативи, учасники отримують можливість самостійно публікувати та редагувати власні матеріали, анонси, прес-релізи, новини, інформацію про акції, статті тощо.
Ініціатори цього проекту сподіваються таким чином розширити коло благодійників, доброчинців та просто свідомих громадян, що сприяють українству не вимагаючи зиску від держави. А також мають на меті створити більш сприятливі умови для поширення інформації про доброчинні заходи, та популяризації ідеї волонтерства та взаємодопомоги. Нагадаємо, що веб-ініціативу "ССС" ("Свій ло свого по своє" - 3с.vox.com.ua ( http://3c.vox.com.ua/ )) започатковано у березні цього року. Це, так зване, веб-коло та спільна доброчинна акція небайдужих українців які: - створюють особливі умови для розвитку української держави, культури, бізнесового середовища, тощо; - підтримують, спонсорують чи влаштовують суспільнокорисні заходи; - надають знижку або додаткові пільгові умови українському споживачеві; - створюють чи продають продукт із виразно національним забарвленням; - приципово споживають українське: товари, послуги, музику, одяг, спосіб життя, тощо; - протидіють антидержавному впливу — економічному, культурному, мовному, політичному, побутовому; - іншим чином працюють на українство.
Ініціатори та автори проекту сповідують принцип — "Не питай, що держава зробила для тебе. Подумай, що ти зробив для держави?"
Веб-ініціатива «ССС», в першу чергу, спонукає до взаємодопомоги та сприянню українству, і не передбачає обов'язкового отримання зиску. Але дещо таки дає, як, наприклад: - суспільна повага; - відчуття причетності до державотворення; - додаткові посилання на сайт учасника та підвищення індексу цитування; - допомога в конкурентній боротьбі завдяки підтримці членів кола; - візити потенційних клієнтів.
Крім того сайт пропонує публікації про історію розвитку руху самоінвестування, доброчинності та "економічного націоналізму" а також приклади втілення цього принципу у наші дні.
[xfgiven_author] Автор: [xfvalue_author] [/xfgiven_author]
[xfgiven_source name] Джерело: [xfvalue_source name] [/xfgiven_source name]
|