Свй до свого по своє
http://3c.vox.com.ua

24 вересня 2006

„Серце до серця”, копійка до копійки

У ці вихідні в Луцьку волонтери Всеукраїнського благодійного фонду „Серце до серця” в рамках акції „Почуйте всі!” збирали кошти для закупівлі обладнання для діагностики вад слуху у новонароджених.

Протягом дня вихованці Центру дитячої та юнацької творчості „Диво”, Станиці Луцьк Пласту, учні луцьких шкіл, означені ідентифікаторами Всеукраїнського благодійного фонду „Серце до серця”, розповідали лучанам про зміст акції та запрошували їх долучитися до благородної справи. За вкинуті до скриньки кошти волонтери дарували наліпку-сердечко, що символізувало участь у акції. До вечора місто рясніло сердечками, що аж палахкотіли на грудях учасників акції „Почуйте всі!”.

За словами Сергія Адамчука, керівника штабу Всеукраїнського благодійного фонду „Серце до серця” у Луцьку, подібний захід проводиться в Україні вперше, тому й зібрана сума не така велика – 69334 гривні зібрано у двадцяти одному обласному центрі.

Задум акції запозичений у сусідів-поляків, у яких акція, що носить назву „Великий оркестр святкової допомоги”, проводиться 15 років поспіль і неофіційно набула статусу державного свята, коли вся країна в один визначений день збирає кошти для допомоги медичним закладам і святкує з салютами, концертами та іншими дійствами.

Звичайно, в перший рік організатори акції на всеукраїнському рівні зіткнулися з багатьма проблемами, адже, як відомо, успішність такої акції залежить від поінформованості громадян щодо фонду і самої акції, а розміщення рекламних роликів на всеукраїнських каналах коштує величезні гроші, ми ж не могли витрачати кошти на платну рекламу, бо для закупівлі обладнання кошти потрібніші, - зазначив Сергій. - Тому, цьогорічна акція „Почуйте всі!” була своєрідною репетицією і тестом на готовність громадян активізувати внутрішні потенціали на вирішення проблем. Сподіваємось, що наступного року збір коштів супроводжуватиметься потужною загальноукраїнською інформаційною кампанією та підтримкою влади і громади міст України.

Представники фонду „Серце до серце” у Луцьку висловлюють щиру подяку усім, хто долучився до акції та допомагав в організації заходу, а це: Федерація профспілок Волинської області, Асоціація молодих реформаторів, Волинський громадський центр ВГО „Наша Україна”, Луцьке відділення „Кредобанку” , особлива подяка – заступнику Луцького міського голови Анатолію Пархом’юку та директору Луцької гімназії №4 Олександру Мишковцю.


[xfgiven_author] Автор: [xfvalue_author]
[/xfgiven_author] [xfgiven_source name] Джерело: [xfvalue_source name]
[/xfgiven_source name]

Оригінал статті «„Серце до серця”, копійка до копійки» за адресою:
http://3c.vox.com.ua/publ/examples/Admin/32.html