Свй до свого по своє
http://3c.vox.com.ua

28 квітня 2006

Українську книгу в кожну бібліотеку!

СУМНО розпочинає безпрецедентну благодійну акцію, до якої може приєднатися кожен. Ідея акції: донесення сучасної української до тих людей, що в силу своєї фінансової скрути або відсутності можливості вільного вибору не можуть читати сучасної української літератури.

Ми залучаємо до співпраці усі видавництва, які зацікавлені в проекті! Яка з цього вигода? Все це дуже просто. По-перше, ми пропонуємо надавати бібліотеці лише по одному примірнику книги, тобто, якщо вона дійсно цікава - бібліотека замовить ще. Які гарантії? Ніяких. Наша справа - витіснити російськомовну літературу, про гарантії тут не варто й згадувати. По-друге, якщо книга варта того, читачу стане мало і він захоче мати собі примірник вдома. Це нештучне волонтерство, а цілком природне. Не потрібно закликати, "заходьте в магазини і вимагайте українське". Необхідно, щоб цим зацікавились не одні й ті самі активісти, а й звичайні люди, читачі бібліотек.

ВЖЕ Встановлені стенди:

Стенд встановлений в Київській дитячій бібліотеці ім. Матросова >>>

Стенд встановлений в міській бібліотеці Нової Каховки >>>

Отже, детальніше, про що, все-таки, йдеться?

1. Ми залучаємо до роботи всіх, кому не байдужа доля українського продукту. Ідея така: бібліотека має надати стенд, на якому ми розміщуємо книжки, рецензії та банер.
2. Що за банер? Банер - це заголовок до нашої акції. В будь-якій бібліотеці можливий лише один такий стенд. Банери розробляються дизайнерами СУМНО спільно з видавництвами. Ми не плануємо на одному стенді зібрати усі видавництва. В кожній бібліотеці може бути представлене лише одне видавництво.
3. Рецензії? Поруч із книжками стоятимуть рецензії наших журналістів.
4. Що потрібно від видавця? Видавництво має БЕЗКОШТОВНО надати по одному примірнику книги, на яку є рецензія нашого сайту і допомогти з друком банеру.
5. Хто цим займатиметься? Ми шукаємо людей в південних та східних областях для того, щоб вони допомогли книжці дістатися та розміститися в бібліотеці. Будь-хто може стати волонтером української книги! У Вас немає змоги читати українською? Допоможіть нам, а ми допоможемо Вам!
6. Як знайти бібліотеку? Не потрібно великих зусиль та вмінь, щоб переконати завідувача бібліотекою в необхідності такого стенду. До того ж, бібліотекарям сподобається те, що після зняття книги (1місяць перебування) зі стенду, вона передається до бібліотечного фонду.
7. Єдине, на що потрібні гроші - це транспортування книги. Якщо Ви маєте можливість підтримати фінансово слідуйте посиланню ( http://sumno.com/index.php?option=com_contact&Itemid=3 )


[xfgiven_author] Автор: [xfvalue_author]
[/xfgiven_author] [xfgiven_source name] Джерело: [xfvalue_source name]
[/xfgiven_source name]

Оригінал статті «Українську книгу в кожну бібліотеку!» за адресою:
http://3c.vox.com.ua/publ/examples/Admin/12.html